סדנת "תודעת הקריסטל" חדש
.

אם החיים יציעו לך הזדמנות -

להשתחרר מבינוניות, מפחדים, ממעצורים ומחסמים,
להרשות לעצמך למצוא ולהיות האור הגדול שאת
ולשבור את הלופ המתסכל

אשר בו, למרות כל הסדנאות והתהליכים,
את תמיד חוזרת לאותה הנקודה המתסכלת -

לא היית לוקחת אותה בשתי ידיים?

.

נעים להכיר, אני גלית בר יוסף, מפתחת שיטת "תודעת הקריסטל". אני מאמינה שאם הגעת לכאן זה לא במקרה, ומשהו הוביל אותך לכאן, כדי לגלות כיצד את יכולה ליצור פריצת דרך חדשה בחייך (אמנם כתוב בלשון נקבה אבל גם הגברים מוזמנים באהבה).

במשך שנים אני מפתחת את שיטת "תודעת הקריסטל" אשר מסייעת לרבים לצאת מהתקיעות והקשיים שהם נמצאים בהם ולהיזכר במהות האמיתית של מי שהם.

במשך שנים הובלתי מאות אנשים עם הטכניקות מהשיטה באופן פרטני, ליצור בהצלחה רבה את השינוי בחייהם ואני נרגשת מאד להביא אותה כעת בפורמט של סוף שבוע מרוכז.

"תודעת הקריסטל" למעשה משלבת כלים, הבנות ותהליכי עומק ליצירת קפיצה קוונטית בהתפתחות האישית של כל מי שמבקש ליצור שינוי בחייו.

התודעה שלנו היא כמו גן קסום של פוטנציאלים, רוב בני האדם אינם מודעים ליכולת שלהם לבחור ולכוון את התודעה שלהם ונותנים להשפעות שליליות (אמונות, מחשבות, ביקורת ועוד) להרעיל את התודעה ולהפעיל את הפוטנציאלים הנמוכים.

ככל שנלמד להזין את התודעה בצורה נכונה, נדאג לנקות את כל המחסומים והאמונות הכובלות ונלמד לשלוט במחשבות שאנו מזינים אותה, הגן שלנו יפרח ויהדהד תדר חיובי, שימגנט אליו עוד ועוד מצבים וחוויות חיוביות.

מוזמנת להצטרף אלי ליומיים מלאים כל טוב, של זיכוך התודעה וניקוי החסמים, המונעים ממך להיות המהות של מי שאת באמת.

הסדנה תתקיים במרחב נפלא בבית ברל

בימי שישי/שבת
01/09-31/08
ביום שישי התכנסות ב -08:30
והסדנת מסתיימת בשבת
בסביבות 20:00 
הסדנה כוללת לינה וארוחות!

עלות הסדנה במקום 2500₪
  383₪ X שישה תשלומים ללא ריבית 
(כלומר 2300₪)
 
בהרשמה מוקדמת עד ה-12/08 בחצות

שימו לב - מספר המקומות מוגבל

מלאו הפרטים ונחזור אליכם עם כל המידע המפורט
(שימו לב: אם יש לכם חשבון gmail, המייל עם הפרטים עלול להגיע לתיקיית "קידום מכירות". 
בכל אופן, בכל שאלה או הבהרה אפשר לפנות אלי: info.galicrystali@gmail.com)

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *
עיר מגורים
הערות

עם הרשמתכם לסדנה 
בונוסים בשווי ₪ 850 

  • דיסק "איזון קריסטלי" לניקוי, טיהור והטענה
    שווי ההטבה  60 ₪
  • 5 מדיטציות מתוך סדרת "צופני האור" לעבודה עצמית
       שווי ההטבה  כ-350 ₪
  • חומרים מהסדנה ישירות לתיבת המייל שלך  - שווי ההטבה  440 ₪

"אחת הסדנאות הכי הכי עוצמתיות שחוויתי" (עדי)

.

יש לי היום יומולדת שנה ! :)
ולא, ברוך השם לא עברתי חוויה קרובה למוות או איזשהיא טראומה נוראית שטלטלה את חיי לכדי תובנה חדשה.


היום בדיוק לפני שנה השתתפתי בסדנת "תודעת הקריסטל" עם גלית בר-יוסף. זה לא שעד אז לא הלכתי לסדנאות, זה לא שעד אז לא עשיתי קורסים כאלו ואחרים, זה לא שעד אז לא הזנתי את את הנשמה שלי בידע שהשתוקקה לו.


הסדנא הזו שהיא שילוב של תודעה וניקוי תודעה והצליחה להביא אותי לרמות חדשות ומה שקרה בה ושינה מאותו רגע את מסלול חיי הוא קונדוליני.


במהלך הסופ"ש, ליתר דיוק ביום השני של הסדנא, חווינו אחד מיני תהליכים עוצמתיים, עשינו תהליך החלפת הדרכות, לתהליך הזה היה כנראה משהו שדיבר עמוקות למקום בתוכי ובום! רעד אדיר עבר לי בגוף, נשכבתי על אחד המזרונים באולם שהיו מוכנים מבעוד מועד וחוויתי את אחת החוויות המדהימות בחיי - שינוי קוונטי מואץ.

למי שלא יודע מה זה קונדוליני - זו התפרצות מהירה אנרגיה של בגוף שהייתה אגורה המון זמן. מהצד זה יכול להיראות מאוד מפחיד. רעד בלתי נשלט של הגוף, עוויתות ורעש מוזר שיוצא לבנאדם, זה כמעט נראה שהוא במצוקה. (בפעם הראשונה שאני חזיתי בתופעה הזו - שהייתה גם בסדנא, ביום הראשון כבר היו כאלה חחח, באמת שעברה לי לרגע המחשבה האם אני צריכה להתקשר לאמבולנס).


הרטט והעוויתות של הגוף זה בעצם הגוף שרוטט במהירות אדירה כדי לאפשר את שחרור האנרגיה - ומהי האנרגיה הזו שהשתחררה ?
אנרגיה נמוכה שהייתה תקועה שם עוד מחיים קודמים וצברה עוד מהחיים האלה, שיעורי חיים שביקשו להילמד. את כל זה שיחררתי בבום, ברגע אחד (שנמשך דקות ארוכות מאוד עד שגופי החל להירגע).


וזה לא שהייתי לבד בזה חחח ממש לא... ברגע שהתחלתי להרגיש את התופעה הפיסית מיד קיבלתי תומכת צמודה שתפסה את ראשי והסבירה לי רגע אחד רגע מה קורה איתי, מה שעזר לי מאוד להירגע ולקבל את החוויה באהבה ולא בפחד. אז תודה לך על זה אהובה מיכל רוזן מילגרום :)

התהליך שחווינו גרם לי לדלג על כמה שיעורים וכל מה שהיה אגור וקשור לאנרגיה של השיעורים הללו השתחרר בבת אחת. כל השינוי... שיכל לקחת חודשים שלמים ואולי גם שנים הואץ.

וזה לא שהרגע הזה היה הסוף... השיא של איזשהיא דרך בה הלכתי ... לא לא ... 
הוא היה רק ההתחלה... מאותו רגע התחלתי שנה מופלאה מלאה בתהליכים וגילוי עצמי וחיבור לכוחות הקוסמיים שבי.


קשה לי להאמין שעברה רק שנה חחחח זה מרגיש הרבה הרבה יותר - כמעט כמו תקופת חיים שלמה :)
באמת שאני לא יודעת להגיד איפה הייתי היום לולא הסדנא הזו... עד כדי כך !
בטח עדיין הייתי בדרך שלי... רק שהיא הייתה מתנהלת אחרת... אולי בצורה יותר איטית... הסדנא הזו איפשרה לי לצאת החוצה בבום... ומשם להתחיל שוב :)

מאז המון השתנה... יצאתי לעצמאות אמיתית בקריירה, הצלחתי לסמוך על עצמי ועל היקום יותר, גיליתי חיבור מרגיע לבריאה והפנמתי מיום ליום את ההבנה שבאמת אני לא לבד... בכל שאלה או בכל התלבטות יש לי דרך להתחבר ולבדוק.

אז דרך יש עוד לפני... היא אף פעם לא נגמרת וטוב שכך.. :)
תמיד יהיו אתגרים ועוד מקומות להתפתח בהם אבל לכל דרך יש נקודת יציאה מסוימת והבטחתי לעצמי כל שנה להזכיר את היום הזה... כדי להבין שהשינוי הוא לא מובן מאליו, לתת לעצמי קרדיט על המקום שהגעתי אליו לעומת המקום שהייתי בו לפני.

והיום .. עם השינוי באנרגיות .. עוד יותר קל מלפני שנה באמצעות רצון חזק ופעולות פשוטות להגיע לשינוי עמוק. תנסו את זה :) כל תהליך שתכנסו אליו עכשיו בכל אפיק שהוא יעשה לכם שינוי גדול וכיפי ..

ואל פחד.. חחח מי שלא מוכן בתוכו לקונדוליני לא יקבל אחד כזה.. הכל מותאם...

יפעת שמש

.

"השתתפתי בסדנת תודעת הקריסטל ב5/5...
תוך כדי הסדנה גלית זיהתה שיש לי איזו חסימה, וקראה למיכל שזיהתה שיש לי מעין קסדה על הראש, שהגעתי איתה מכוכב האם ושמטרתה היתה להגן עלי מהאנ' של כדוה"א, וכיום היא מפריעה לי לעבוד עם האנרגיות האלה...

מיכל הסירה את הקסדה בתיאטרליות ואמרה לי שהחיים שלי ישתנו עוד שבוע מהיום...
מה שנקרא: אמרה ונשארה בחיים...

זה היה בתחילת דרכי באלכימאים...שבוע וחצי בערך אחרי שממש הצטרפתי לקהילה, ואני חשבתי לעצמי: איך מישהו מרשה לעצמו להגיד דברים כאלה, ועוד כ"כ בבטחון, ובכלל כל הסיפור הזה נשמע הזוי ברמות...

הייתי מאד סקפטית...

ומה אומר לכם...כך היה!!!

שבוע וחצי אח"כ, עברתי תיאום תדר בקבוצת המחקר שלי, 'תקשורת מהלב', והתחלתי להמריא ברמות שלא חוויתי בעבר...

כל השמחה שהיתה חסרה לי רוב החיים נשפכה עלי בחודש אחד...במשך חודש שלם הייתי במצב של כמעט צחוק מתמיד...וגם עשיתי דיאטת צחוק (מומלץ מאד!!! הדיאטה הכי שווה!!! )

אז מה אומר?
רוצו לעשות את תודעת הקריסטל, והתחברו מהר לאלכימאים והקסמים ימהרו להגיע!!!

גלית

"תודעת הקריסטל"
 מפוטנציאל בלתי ממומש להגשמה מלאה

בהתרגשות רבה אני מציגה בפניך את סדנת "תודעת הקריסטל" - סדנת הדגל שלי. לאחר כמה מחזורים של הסדנה, התוצאות היו כה מדהימות (ראו את השיתופים המרגשים למטה), אני למעשה יכולה להעיד שהמשתתפים בסדנה עוברים תהליכי עומק משמעותים לשינוי מהותי בהתנהלות בחיים, אפילו מעבר למה ששיערתי שניתן לקבל במסגרת סדנה.

הסדנה כוללת יומיים מרוכזים שנרקמו להם, במשך שנים רבות של עבודה עם מאות מטופלים, שיצרו שינוי משמעותי בחייהם בעזרת שיטת "תודעת הקריסטל". הסדנה שוזרת בצורה מופלאה מידע, הבנות וכלים, יחד עם תהליכי עומק חוויתיים משמעותיים שמסייעים לנו להטמיע את ההבנות ולקבע אותם בחיינו.

בסדנה אני עומדת לשתף אותך בידע ובנסיון, שצברתי במשך 16 שנה. אנו נשלב מודעות יישומית וקבלת הבנות גבוהות עם תהליכי עומק חוויתיים ונפנים כיצד את יכולה לחיות את השינוי ביום יום שלך.

אנו לומדים המון תאוריות,עוברים תהליכים וסדנאות - כמה מהלמידות האלו את באמת מצליחה להביא אל מציאות חייך? כמה באמת את מיישמת ביום יום? 

בסדנה ניצור את השינוי התודעתי, אשר יוביל אותך שלב נוסף אל עבר זיכוך תודעת הקריסטל בתוכך. ככל שתדעי להרפות ולשחרר מתוך אמון בעצמך, כך תצליחי להיות מאושרת יותר ולחיות את החיים מתוך רוגע ושלווה.

"תודעת הקריסטל" - התגלית
הכלים החדשים והמובילים בעולם הרוח
מה הולך להיות בסדנת "תודעת הקריסטל"

.

תקבלי הבנות וכלים בעזרתם תוכלי לשפר את איכות חייך, להיות רגועה ומאושרת יותר, כך שרמות התסכול מהתקיעות וחוסר המימוש יוכלו להשתחרר.

תעברי חניכות עוצמתיות בחיבור לאנרגייה של התקופה הנוכחית. אנרגיה זו תאפשר לנו ליצור שינויי משמעותי בשחרור דפוסי התנהגות וקבעונות ישנים ותכנות מחודש ברמות הדנ"א של דרכי התנהלות חדשים ובריאים יותר בחיים.

..

תלמדי להשתמש בכלי האיזון הקריסטלי להטענה יום יומית. כלי האיזון יאפשר לך לצאת ליום שלך ממקום של רוגע פנימי ולשמור, שרמת האנרגיה שלך תהיה אחידה לאורך כל היום בלי טלטלות מיותרות ובצורה זו תפסיקי להיות עייפה ומותשת כל הזמן ולהתערבב עם הרגשות של אנשים סביבך.

תעברי תהליכים שיתרמו לחיזוק הביטחון העצמי והחוסן הפנימי ויעזרו לך להפוך לאישה עצמאית יותר ולהתחיל להכיר בערך של מי שאת באמת, כך שלא תרגישי לעולם שאת קטנה ולא רואים אותך.

..

תעברי תהליכים שילמדו אותך לפעול בחיים ממקום שלא  מושפע ומטולטל ע"י הסביבה. תדעי להיות מחוברת פנימה למהות שלך, כך שיותר לא תחווי קושי לעמוד מול ביקורת ושיפוט ותוכלי לתת מענה ממקום של עוצמה פנימית.

תלמדי לזהות שיעורי חיים ותקבלי כלים כיצד להתמודד איתם, כל שכשהלופים יחזרו בחיים שלך את תדעי לתת להם מענה מבלי ליפול למסכנות ועלבון.

.

תחווי תהליכים שישחררו אותך מכבלי העבר ותיפתחי לצורות ראיה חדשות של הסובב אותך, כך שלא תקחי הכול ללב ותדעי לשים גבולות נכונים עבורך.

תגלי כיצד את יכולה לממש את חייך מתוך מקום עוצמתי ומחובר לאמת הפנימית שבך, כדי שתוכלי לממש בחיים את מה שאת באמת רוצה ולא תמנעי כי לא תאמיני בעצמך.

.

תלמדי להרפות, לשחרר שליטה ולתת אמון בעצמך וביקום כך שההתמודדויות עם מצבים לא מתוכננים והתסכול כשדברים לא מסתדרים בדרך שאת רוצה, לא יעלה בכלל.

ועוד נושאים רבים ומרגשים.

"הייתי סקפטית ולא האמנתי שאצליח לקבל משהו משמעותי...לשים את הסקפטיות בצד ולהאמין שיש משהו שכן אפשר לשנות" (איריס)

"אני חווה פריצת דרך עצומה וענקית......." (גילי)

"אני מרגישה שפורצת גבולות ששמתי לעצמי...." (חגית)

"תהליך עוצמתי ומדהים ומרגישים את ההדהוד שלו כל הזמן" (דורה ומיכל משתפות חוויות ליד האח)

"שיעור מאד חזק לגבי הביטול העצמי שלי והפחד לאבד את עצמי" (גל קציר)

מחזור של סדנת "תודעת הקריסטל" מאי 2017

 "השלתי מעצמי עוד שכבה ועוד שכבה" (אנג'לה)

"אני ממש יצאתי לאור... "(ליאן)

"אני מגלה את עצמי... "(אורנה)

 "אני יוצאת עם הערכה עצמית מאוד גדולה" (עופרה)

 "אני יוצאת מחובר לאהבה עצמית" (עירית)

 "אני יוצא מהסדנה לא איך שהגעתי אליה" (שלום מן-צור)

 "אני ממליצה לכל אחד שיקר לעצמו ..... לבוא ולהשתתף בסדנה" (ורד)

"הייתי בהרבה סדנאות זו באמת אחרת, עברנו הרבה חוויות שהפתיעו אותי "(סיבל)

מחזור של סדנת "תודעת הקריסטל" יולי 2016

.

"שמי מיכל מילגרום ובעצמי אני מטפלת ומנחת סדנאות מדיטציות וחניכות ועוד... את תודעת הקריסטל חוויתי פעמיים. פעם כמשתתפת ופעם כתומכת.

הגעתי לסדנה עם רזומה גדול של סדנות מאחורי , חלקן מוצלחות יותר וחלקן פחות .עם מינימום הכרות עם גלית בזמנו , וממש נטולת צפיות ...

הגעתי בגלל קריאה פנימית ושכל שאומר ... "נו מה כבר יכול להיות... "

אפילו לא ביטלתי קבוצת בוקר שהעברתי ... איחרתי להתכנסות... עד כדי כך נטולת ציפיות...ואז הגעתי למקום מקסים , עטוף בחמימות... ובסדרת תרגילים השזורים יחד בזורה גאונית , מצאתי את עצמי נפתחת עוד ועוד ועוד...

משהו בדרך שהסדנה בנויה לא נותן לך לברוח, מאלץ אותך להתמודד עם עצמך, והפעם באומץ ועטוף באהבה.

עוצמת המפגש עם עצמי היתה כה מדהימה , שלאחר שהבנתי מי אני , דברתי את מי שאני , חוויתי ממש הארה .די לדשדוש האינסופי במסע לגילוי העצמי.

די לבריחות מאחורי שקרי האגו.

כן לאמת על היותי.

כן להסכים להיות מי שאני .

וזה היה כלכך עוצמתי ...

וחזק.ללא קלישאות, נקי וטהור,

יצאתי אחרת ממי שהגעתי .

אהובה יותר ומאמינה לעצמי.

באמת.ובמציאות נוצרה אצלי קפיצה מטואורית...בכל תחום ותחום.כשהגעתי בפעם השניה , הפעם בתוך תומכת , הייתי נרגשת לראות איך אחרים יעברו את החוויה . רציתי שכולם יחוו אושר שם כמוני...

לא חשבתי לרגע שזה יתפוס אותי לא מוכנה ואחווה גם אני חוויה.

ואיך שהוא מצאתי את עצמי גם הפעם , עולה למעלה בקפיצה !!!זה לא עוד סדנה .

זה הדרך שבה היא מועברת ,

הרחם שהיא מייצרת

ומכריחה אותך להוולד לתוך עצמך.שווה כל משאב שדרוש לשם כך.

ואם עדיין לא ברור...

אני ממש ממש ממש ממליצהההה...

.

מיכל

"מצאתי לנכון לשתף אותך בנפלאות שקורים בחיי מאז תודעת הקריסטל.

כבר שם קיבלתי כלי משמעותי שבו אני משתמשת מול משפחתי והוא עושה קסמים.

ומאז, כל הזמן אני בחיבור מעצים .

האמת היא שאני לא ממש מבינה מה עלי לעשות עם כל השפע הזה ולכן כרגע החלטתי להרפות ורק להיות בהקשבה

תודה רבה לך על הפלא שחוללת בחיי.

יום נפלא, הרבה אהבה ושמחה."

יפה דאלי

.

בשבילי תרגילי הדמיון המודרך היו עוצמתיים וחווייתיים מאוד. תרגיל פירמידת הקריסטל משמש אותי כבר ברמה יומיומית וזה אומר הרבה על הפרקטיות שלו בקלות. לימדתי בבוקר את ביתי והיא מיד קלטה. היום בצהריים לימדתי אותו בצהרון שבו אני מעבירה חוג יוגה ומדיטציה שבועי. הילדים היו קשובים ונלהבים.
בדרך בפקק תרגלתי את המראה ודרשתי שהפקק יתפנה בקלות והחניה הקבועה תהיה פנויה ואכן כך היה ☺ מרגישה שחוברו לי קצוות שהיו פרומים, כלים שהשתלבו יחד ואני ממשיכה.. 

גם אני מצטרפת לחוויות שעוד מהדהדות מאותה סדנא ראשונה.. חווינו המון.. כל יום הרגיש כמו תקופה.. כמה תובנות, כמה תהליכים, כמה מסרים.. מלאאאא אור ואהבה משאר המשתתפים.. נוצרה אחדות יחודית וכנה שלא מוצאים בדכ ביומיים.. 
גיליתי המון דברים על עצמי, ועדיין.. זו בהחלט סדנא יחודית שמחאה בערך. גלית בנדיבותה נותנת עוד ועוד ועוד... מלא הפתעות... באמת לא להסס למי שחושב ומתלבט..

סיבל

איך החיים שלך יראו אחרי סוף השבוע של תודעת הקריסטל?

תכירי את הפחדים שלא נותנים לך להעיז לשנות את המקום המוכר והידוע ותלמדי להקשיב לתחושות הבטן והאינטואציה שלך, כך שתוכלי באומץ ליצור את השינוי שחלמת עליו.

תזהיי את תודעת החוסר שאת חיה בה, את הצמצום וההימנעות לעשות דברים שאת רוצה ותדעי איך לחזק את תודעת השפע ולחיות אותה בחייך.

.

תשחררי את התקיעות בעשייה שלך בחיים ותדעי באיזה כלים להשתמש שישחררו אותך להעיז ולנוע גם כשהראש אומר את כל הקולות המנמיכים "את לא מסוגלת", "זה גדול עליך"...

תרגישי עוצמתית ומחוברת לעצמך, כך כשבעלך יתחיל להקטין אותך לא תרגישי יותר חסרת אונים ותדעי באיזה כלים להשתמש בסיטואציות ממקום רגוע ושקט.

.

תדעי לשים גבולות ברורים לאנשים סביבך מתוך נתינה מאוזנת, כך שפחות תעלבי ותרגישי פריירית ו"הלא נעים לי" יפסיק לנהל את חייך. 

את תרגישי חזקה ומשמעותית יותר להשמיע את הקול שלך בעולם, וכשתעמדי מול הבוס שלך לדרוש את מה שמגיע לך תוכלי לעשות זאת בקלות ובאסרטיביות.

.

את תדעי לשחרר ולהרפות במצבים מסויימים, כך כשדברים לא יקרו בדרך שלך, את לא תקחי את זה קשה או תכנסי ללחץ.

ועוד מתנות רבות ונוספות...

שאלות שחוזרות על עצמם

ריכזתי לכם כאן שאלות שחוזרות על עצמם בכדי לתת מענה לנושאים הללו, אם עולים שאלות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם.

כבר הייתי בהמון סדנאות וקורסים שהבטיחו לי דברים ושום דבר לא יצא מזה?

חשוב להבין שבכדי להצליח להטמיע את הכלים שאני נותנת לך, את צריכה לתרגל אותם כמה שיותר בחיים שלך. אם תעשי את הסדנה ולא תתרגלי, אז באמת, הכול ישכח ושום דבר לא יצא מזה – זה תלוי בך אם את רוצה להשתמש במתנה הזו ולפתח אותה או שלא. בנוסף יש את קבוצת הוואצאפ, שנותנת תמיכה, רעיונות ודוגמאות וניתן לתרגל ולשתף בעיות גם אחרי הסדנה.

מה אם אני לא אתחבר למה שאת מלמדת וזה לא יעבוד לי?

יש לך אחריות להפסיק את הסדנה אחרי המפגש הראשון ולקבל את כל הכסף חזרה אם את לא מתחברת לתוכן, אז מה יש לך להפסיד.

איך את יכולה בסוף שבוע אחד ללמד אותי משהו שלא הצלחתי ללמוד כל החיים?

אלו נושאים שאני עובדת איתם שנים, ויש לי המון ניסיון בתחום. פיתחתי טכניקות שונות שמאפשרות לכל אחד לגלות את העוצמה שלו. מה שמיוחד בסוף שבוע שאני בעצם מלמדת אותך כלים, נותנת לך דוגמאות, ואנו למעשה מפנימים את ההבנות מתוך תהליכים חווייתיים המאפשרים לך לתרגל ולהתנסות ואת יכולה עם היצירתיות שלך לפתח כלים וטכניקות נוספות שיבואו ממך. האמונה בעצמך, החוסן הפנימי, הגמישות המחשבתית וההסכמה לסמוך על עצמך מאפשרים זאת.

אין לי את התקציב לזה עכשיו, זה יקר לי

אנו קובעים את סדרי העדיפויות של מה שאנו מוציאים עליו כסף, אם את מרגישה שהסדנה הזו תתמוך בעשייה שלך, ותעצים את המימוש שלה, זה בדיוק מה שיקרה. חוץ מזה ניתן לשלם בתשלומים ולחלק את ההוצאה.
אני מאמינה שאם אכן את אמורה להיות בסדנה הזו והיא משמעותית עבורך, הדברים יסתדרו והמימון יגיע. תדרשי מההדרכה שאם הסדנה הזו משמעותית וחשוב להמשך הדרך שלך שיארגנו לך את המימון האנרגטי עבורו, לא אכפת לך מאיפה או איך, רק שיבוא ממקור חיובי והתכונני להפתעות.

למדתי כבר כל כך הרבה דברים אני לא צריכה עוד כלים

צודקת מאד, זה בדיוק מה שהסדנה הזו בא להתייחס אליו, הדגש בסדנה הוא לא על הכלים, זה רווח נלווה, הדגש הוא על העצמה ותהליך של גדילה עצמית. איך להביא את השינויי לחיים שלנו, ללמוד להכיר את החסמים שתוקעים אותנו ולשחרר אותם ולהצליח להביא את מלוא הפוטנציאל שלנו למימוש בחיים שלנו.

האם הסדנה כוללת לינה?

לא, אנו מגיעים בבוקר ב-09:00 וב-18:30 אנו חוזרים הביתה לנוח ולעבור את התהליכים וחוזרים יום למחרת.

איך מסתדרים עם האוכל?

אז אני ממליצה לאכול משהו קטן בבית, בצהרים כל אחד מביא מנה צמחונית לארוחה משותפת ואחה"צ אנחנו מנשנשים, בקיצור לא חסר שפע של אוכל.

מה אורך הסדנה וכמה שעות כל מפגש?

הסדנה בנויה מיומיים בסוף שבוע, שישי שבת מ-09:00-18:30 (9 שעות)

עדויות ממשתתפים בסדנה ובמפגשים נוספים
עם גלית בר-יוסף

"התחברתי לעוצמה הפנימית שלי" (רחלי)

"אני מרגישה מעוצמת" (טל)

"אני גיליתי את עצמי ואת החמלה כלפי עצמי וכלפי העולם" (אלכס)

"גיליתי שאני יודעת להנות מהחיים" (אוקסנה)

"בפעם הראשונה נפתחו לי שערי הלב" (רינה)

"לחוות את הרגשות בכאן ועכשיו. לא בתיאוריה" (גילי)

"לאט לאט אני משחררת את ההתנגדות שלי" (אורנה לב)

"אני יוצאת מפה בהתרגשות גדולה לדרך חדשה" (ענת פינטו)

"אני גיליתי את יכולות הריפוי הקיימות בי" (אביה)

"היינו 30 איש, שלא מכירים והפכנו למשפחה"

"גלית מיוחדת וקסומה שאת!!
תודה על תהליך משנה חיים, החוויה הייתה עוצמתית - חזרתי בהיי ומאושרת עוד יותר ועוד יותר מאי פעם! איזה עוד טוב רוצה להגיע כדברייך..!! קמתי לבוקר-וואו!!!
אתמול זכיתי לסימנים...אישורים...על הדרך שלי, התהליך שלי, האמונה שלי בי!!! בדרך שלי!! האמונה שלי בהדרכה שלי ובדרך שמובילה אותי!!!
לצאת בסוף הסדנא..אחרי מסר עוצמתי ומעין חניכה אישית עוצמתית שאין שנייה לה-להצהיר את מי שאני.. מי שנזכרתי שאני.. הכל כ"כ ברור לי הבוקר!! הכל ככ מדוייק!! 
היה קסום ביותר לעבור איתך תהליכים בהם את עושה זאת בקלילות, בטבעיות, באותנטיות ומלא מלא כנות!!! היינו 30 איש, שלא מכירים( לפחות לא בגלגול הזה) והפכנו למשפחה ישר על ההתחלה!! היה וווווווואווווווווו

רויטל אבשלום - מחזור יולי 2016

"אני בהחלט מרגישה שנולדתי מחדש"

"היי גלית , 
רוצה להגיד לך תודה רבה על הכל. מרגישה שאת עזרת ועוזרת לי מאד. הסדנה ובכלל כל החניכות היוו עבורי מקפצות תודעתיות משמעותיות. ואני שמחה ומוקירת תודה על כך. אני מעריכה אותך ואת נוכחותך ואת הווייתך, ואת האומץ שלך להיות מי שאת שמהווה לי השראה גדולה.
רוצה גם להגיד שאני מאד אוהבת אותך, אפילו שפיזית אנחנו לא מכירות כביכול הרבה זמן, אבל נשמתית אני זוכרת אותך ושמחה שנפגשנו.
קורים לי דברים מרגשים וחוצי גבולות, שמאז הסדנה התעצמו ואני בהחלט מרגישה שנולדתי מחדש למציאות חדשה לגמרי, אז תודה ואוהבת אותך
"

מעיין - מחזור יולי 2016

.

"כתבתי משהו בהשראת אחד התרגילים שהיו בסדנא...
אני שרה אליך את קולות הריפויי

אני רוקדת אוקטבות ללא מילים,

אני עפה וצובעת את סיפור חיי,
משנה תתסריט ומוסיפה לו גוונים,

חוגגת את החופש של הרוח שבי,
מטמיעה חויה עוצמתית בתאים,

מעירה מעוררת זיכרון תאי מעומעם,
של הווית אהבה ועל שלל הצבעים,
שבחרה בגופי עליי ארץ,
להיזכר וליזכור לרקוד מתוכו את ריקוד החופש,
החופש להיות מי שאני הנני,
ואני הנני הווית אהבה"

עדי ברנע - מחזור יולי 2016

"מדהים הפלאים שקרו לי ופריצות הדרך שהובילו אותי לדרך חיי כיום"

"בחיים קיים חלק בלתי נפרד אשר מפגיש אותך עם אנשים אשר תורמים רבות להמשך מסע בחייך. לגלית בר יוסף ישנו חלק עצום אשר תרם רבות ללמידה בהתנהלותי בחיי, בהתבוננות על עצמי ולא על אחרים. הרגעים הגדולים אשר חוויתי אצל גלית הם הגשמת רצונותיי באמון מלא ושינוי תודעתי. כאשר הייתי יוצאת מהטיפול הייתי מרגישה שהשתנתי, היישום בחיים האמתיים הוא החשוב ביותר ע"י התמדה, הקטנת אגו ויישום ממשי ופעולה על פי רצונות שלך ולא של הסובבים. מדהים הפלאים שקרו לי ופריצות הדרך על אשר הובילו אותי לדרך חיי כיום".

ליאן טור  - סטודנטית 

"יומיים מדהימים וקסומים אני עוד לא נחתתי"

"גלית המאירה והמוארת:
תודה רבה על יומיים מדהימים וקסומים אני עוד לא נחתתי.
אני זקוקה לזמן עמ" להפנים את כל החוויות שחוויתי. הן היו מאוד אינטנסיביות ואני מעונינת לרווח ולסדר לי אותן אחת לאחת. בקצב שלי.
הסדנה היתה מקצועית לעילה ואת ניהלת אותה בזרימה מירבית. תודה מקרב ליבי הקריסטלי הכחול המנוהל עי" האל מוריה ששיך ללהבה הכחולה מטלוס
"

רות שלום - מחזור יולי 2016

"הגעתי קצת סקפטי...ולאחר מכן הרגשתי שכל החיים שלי הובילו אותי לרגע הזה"

"גלית היקרה
אז בהתחלה הגעתי קצת סקפטי קצת זר וקצת בחששות אבל ככל שהזמן עבר ולמדתי, הקשבתי, ספגתי ורשמתי את הדברים. פתאום לאט לאט הקרח נמס אצלי, שחררתי שליטה, הדפתי את הפחד, הסתכלתי פנימה ופתחתי את הלב. ברגע שזה קרה הכל היה כ"כ עוצמתי יותר ויותר.
רגע השיא שלי היה אתמול במדיטציית הילד הפנימי שממש הצלחתי להיות שם. הייתי איתו שם בפחד ובחושך, חיבקתי אותו, בכיתי איתו, לקחתי אותו יד ביד ויצאתי איתו משם. ואז ממש עברתי איתו מסע בזמן דרך כל הילדות לבגרות דרך כל הצמתים כל הבריחות וכל החששות ותמיד הזכרתי לו שבקרוב מאוד הכל יהיה בסדר והכל מדויק לו. יצאתי משם עם תחושת אחריות גדולה לילד הזה שהוא ממש נשאר איתי ועכשיו החלפנו תפקידים הוא מזכיר לי שבקרוב מאוד הכל יהיה בסדר. הוא לא האמין לאן הוא יגיע בגיל 25 ושהוא יישאר שפוי למרות הכל.

אז קיבלתי את הילד הזה שרק רוצה לאהוב לצמוח ולהנות מהדרך. אבל עכשיו לא יהיה מה שיעצור אותו שינמיך אותו שיכבה אותו הוא חופשי!! אז זה היה הרגע המחונן שלי ושם הרגשתי שכל החיים שלי הובילו אותי לרגע הזה. ומכאן יש רק לאן לעלות ולהתפתח (: "הכל אפשרי".
לקחתי איתי שק של תובנות שיעורים ו"הוראות הפעלה" שיהוו חלק בלתי נפרד מהחיים שלי וההליכת מלאכים בסוף ממש נתנה לי את החיזוק לכך שאני יכול. כמויות האנרגיה,האהבה,הקבלה,הנתינה והמילים החמות היו כל כך חזקות שכאילו העולם עצר והחדר הזה זה הדבר היחיד שהחזיק אותו.. אז רציתי לשתף ולהגיד המון המון תודה על הזכות ועל המתנה הכי גדולה שיש ושהסדנא מדהימה, התרגילים חוויתיים ומעבירים את המסר לגמרי.
כמובן המנחה שהיא אלופה שחבל על הזמן.
תודה על האור שאת!
יונתן
"

יונתן  - מחזור יולי 2016

"...לא מפסיקות לרדת תובנות והבנות ותקשורים ובעיקר מתנות"

"היה עוצמתי מאוד, ביום שישי הרגשתי שעשו לי ניתוח מוח ומאז לא מפסיקות לרדת תובנות והבנות ותקשורים ובעיקר מתנות. אני מאוד נהנת.
אז כמובן תודה גדולה לגלית המלכה הבלתי מעורערת של הסדנאות שאני מרגישה שיש לה יחס VIP מההדרכה ולכל המשתתפים המדהימים שנכנסו ללב הרחב שנהיה לי.
אני מרגישה שאין לי מושג אפילו מה עובר עלי אבל התדר החדש ממש מורגש
תודה תודה תודה
"

דנה - מחזור יולי 2016

"זה היה שער לתהליך של הסרת כבלים והמראה לחופש"

"מצטרפת בחום להמלצה על הסדנא. אני הענקתי אותה לעצמי כמעשה של אהבה עצמית וזאת המתנה המעצימה ביותר שהענקתי אי פעם לעצמי. זה היה שער לתהליך של הסרת כבלים והמראה לחופש. מומלץ בחום!!!"

יהודית - מחזור יולי 2016

"המספר של המשקפיים וגם הצילנר ירדו בעיקבות הסדנה"

"שמחה כל כך שהקשבת ללב ונרשמתי. מקווה שכמה שיותר אחים ואחיות יקרים ירשמו. פשוט רוצה מעומק הלב שתחוו את הקסם הזה ותצמחו ממנו והלאה...

באחד התהליכים לשחרור שליטה ,גלית ביקשה שהניח את משקפיי על המדף ולא יכולתי להפרד מהעיניים השניות שלי (התעקשתי לשמור אותם אצלי וגלית לא ויתרה לי) .בתרגיל המדהים הזה ...תחילה פחדתי ראיתי חושך ועלו תמונות מגלגולים קודמים (המסר שגלית העבירה לי, שאני יכולה להיות המצפן שבתוכי) ...

לאחר התהליך שיתפתי את חבריי בחויות (ביקשתי לתעד בסלולרי שלי ) וכשילדיי בני 13-7   צפו בי מלאת שמחה והתרגשות או שיחרור תרתי משמע ...אמרו שמעולם לא ראו אותי ככה .

רגע...זה לא הכל ...זוכרים את המשקפיים שהיה לי כל כל חשוב לשמור קרוב אליי ולא הייתי מוכנה להפרד מהם לרגע  ...אז זהו שגם המספר וגם הצילינדר ירדו וכמה שנראה תמוה ,בשני בדיקות שונות שנעשו היתה פליאה מאנשי המקצוע שלא הבינו את פשר העניין (וכמובן שהמשקפיים הוחלפו) .

זה רק על קצה המזלג . מדהים כמה ...הכל מסונכרן ומדוייק ...מדהים כמה הסדנא הזו הכינה אותי לבאות תודה ויאללה חגיגה ...כל הנרשמים לעתיד ואלה שכבר רשומים תהנו"

קרן כהן - מחזור ינואר 2016

"אחת מהמתנות שקיבלתי בסדנה הן התיקשור הידיעה וההבנה"

"יומיים  חוויתיים, עוצמתיים, ומעצימים...צאקרת הגרון שלי נפתחה...
ועוד אחת מהמתנות הן התיקשור הידיעה וההבנה.
הרגשתי איך יכולתי להכיל דברים שקודם היה לי קשה ,כמו לשחרר את חוסר הסבלנות שלי, אם משהוא מעכב אותי. גם התקשורת הבין אישית מתפתחת למקומות טובים....
ולך גלית ה״עוצמתית״,המשיכי להיות מי שאת, צנועה ונוגעת, ועם הצוות המקסים והמחבק, מאחלת לכם להמשיך ולהגשים לאנשים חלומות, ולהראות להם את הדרך ולפתוח עולם יותר מואר..
."

ענת פינטו

"אחרי כל מפגש איתה חוויתי פריצות דרך משמעותיות"

"את גלית פגשתי לראשונה בתקופה מאוד לא פשוטה בחיי. אחרי כל מפגש איתה חוויתי פריצות דרך משמעותיות מאוד והרווחתי אהבה עצמית, עוצמה, הכרתי את בן זוגי, למדתי להשמיע את קולי ועוד ועוד רווחים התפתחותיים רבים יקרים מפז. ממליצה בחום ומעמקי ליבי לפגוש אותה בכל דרך אפשרית- מפגשים אישיים, המסדר או סדנאות
גם השיתוף הזה הוא תוצאה של התהליך שלי בליוויה
אוהבת אותך המון! תודה על היותך וליקום (וגם לדודי) שהפגישו ביננו!
"

שגית

"...איפשרו את הגדילה והצמיחה ופריצת הגבולות של עצמנו"

"גלית יקרה, הזכות כולה שלנו. ממליצה בחום על הקורס שהעשיר אותנו בכלים טיפוליים ובדרך למידה מיוחדת מאוד. הקסם שבך, הקול הקריסטלי שלך, הרגישות והענווה שניחנת בה, איפשרו את הגדילה והצמיחה ופריצת הגבולות של עצמנו. תבורכי על פועלך."

אסתי לוי - מטפלת גוף נפש

"היום אני יודעת לומר שאני אוהבת את עצמי"

"זכות גדולה נפלה בחלקי לעבור תהליך מודעות קסום, מרגש ובמהירות הבזק יחד איתך! היום אני יודעת לומר שאני אוהבת את עצמי מתוך הערכה עצמית מדויקת וגבוהה, למדתי להכיל ולקבל, לשחרר את הדרמות המיותרות בחיי ולצמוח. אהבה הייתה עבורי ערך בלתי מושג והיום בזכותך האהבה היא עולמי האישי והפנימי שפורץ מתוכי החוצה לכל אהוביי, מכריי ואפילו ככה סתם לכל אדם מהיישוב שחפץ בה, רק מעצם היותי מהדהדת אותה היא נוגעת בהם, רגעי אושר קטנים ומופלאים. העוצמה שבי מקבלת ביטוי יומיומי, והיא ניכרת ומורגשת ע"י התקשורת המדויקת שאני יוצרת עם אנשים. אני יודעת להתחבר אליהם, לזהות, לחבק, להעמיד במקום, לשמור וכו', מתוך המקום שבטוח בעצמו ומאמין בראייתו ביכולותיו הקוסמיות."

נעמה

"עברנו מסע חניכה מדהים"

"גלית מדהימה!
ה"בטן" לא טועה ושוב כוונה אותי הכי נכון והקורס הזה הנו מתנה ענקית אשר אפשרתי לעצמי.את ללא ספק שליחה מבורכת מוארת ומאירה עם כמויות של נתינה ידע ואהבה ולגמרי זכיתי/זכינו ועברנו מסע חניכה מדהים לקראת מימוש השליחות שלנו בעולם הנוכחי.
תודה תודה תודה !!!"

גליה - סבתא מאושרת לשלוש

.

"בדרכך שלך, באהבה גדולה, בעדינות, ביופי מרהיב שבא מלבך ובחן רב, רקמת יצירות יפיפיות מוארות וצבעוניות ובצלילים וקולות מוכרים וחדשים שהרטיטו לי את הלב. כל אלה כאחד, חידדו באופן מיוחד, בנו הבנות וחיזקו תובנות, אני לובשת לבושים חדשים כמו שהכרתי ישנים קדומים למהות שלי. וליצירה החדשה שלי. 
זה טס כל כך מהר שאני הולכת לעשות שוב שיעורי בית. בוודאי שאשמע ואמצא משהו חדש."

שרית אליאש

.

"גלית יקרה שלנו, הפגישות היו מרתקות כאילו שמעתי את החומר המועבר בפעם הראשונה. את יחידה במינך, מהפנטת במהותך ,כשאת מדברת זה כמו תדר שמועבר לתת מודע שלי ומוטמע שם לתמיד.
אני משתמשת בכלים שאת נתת לי יומיום וזה מקנה לי בטחון רב שאני מוגנת ושמורה.
אני ממליצה בחום לכל אחד ואחת לפרגן לעצמו את המתנה הזו".

אילה צדוק - מטפלת בפיתוח קול 

.

"הגעתי אליך כדי לפרוץ דרך בביטוי העצמי שלי בזוגיות ובקריירה. כמאמנת הוליסטית, הרגשתי שאני מביאה לידי ביטוי רק חלק ממי שאני ומהיכולות שלי, מיד עלית על המקום שלא מספיק סומך על עצמו , נצמד לתבניות, בשליטה ועל המקור שלהם...
איתך הצלחתי להגיע בארבעה טיפולים לרבדים עמוקים שאליהם לא הגעתי עד היום, בזכות הניווט העדין של ההדרכה הצמודה שלך, הסבלנות, החמלה וארגז הכלים האינסופי שיש לך שממנו ידעת לשלוף בכל פעם את הכלי המתאים לי באופן מדויק. עשית איתי עבודת ניקיון יסודית ומדהימה , שהשתקפה במציאות באופן מיידי, ברמת החופש שלי לבטא את עצמי באופן אותנטי בכל מערכות היחסים בחיי, בפידבקים שאני מקבלת מהסביבה, בהתרחבות של העשייה שלי. ואולי הכי חשוב ביכולת שלי לנקות את עצמי בעצמי כשרגש נמוך עולה. תודה על ההשראה שאת עבורי ...
".

ריקי קרני - מאמנת הוליסטית

.

"רציתי להודות לך על התהליך המדהים שאני עברתי אצלך. השינויים שאני מרגישה שחלים אצלי בחיים הם מהותיים ולפעמיים אני מופתעת מעצמי ומעוצמת התהליך, מדרך ההתנהגות החדשה שנבנתה אצלי באישיות, מהביטחון שמוקרן מתוכי במצבים שבעבר לא הייתי חולמת להגיב ולהיות כמו שאני היום. 

נתת לי כלים להתמודד ולהבין איך להתגבר על הקשיים. היום, אני יודעת מה אני רוצה מעצמי בביטחון מלא והולכת לקראת זה במלוא העוצמה והשמחה. היום אני אישה עצמאית שבונה את החיים שלי. דבר שלא יכולתי להגיד על עצמי בעבר.

אני מרגישה שאני סוף סוף  מחוברת לעצמי. אני מתקלפת ומגיעה אל הגרעין של האני הצלול ביותר שלי. הנועם והאכפתיות שאת מפגינה מדהימים אותי כאשר את מצליחה להגיע אלי כמעט בכל מצב ואני מעריכה את זה מאוד. אני מאושרת שהתמזל מזלי שפגשתי בך, תודה על הכל".

אורלי - אם חד הורית מאושרת

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.