.

מפגש בהרצליה בשילוב שידור באינטרנט
מדיטציה בתקשור בשילוב תדרי קול מועצמים
חיבור אל הקוסם שבתוכי
שער 06-06

הקלטה של המפגש המופלא
עלות 70 ש"ח

"מסדר מרלין המבורך, יוצא מבעד לצעיף ובא להביא את סודותיו אל אלו המוכנים והבשלים לקבלם. מסדר מרלין הינו אחד מהמסדרים הותיקים והעתיקים ביותר על פני ארץ. המיידעים שמסדר זה מכיל בתוכו הינם מופלאים וקסומים ובשלה השעה לאפשר ליושבי ארץ גישה לחומרים אלו ולעורר בתוכם את החיבור לקוסם שבהם.

לקבלת ההקלטה של המפגש יש למלא הפרטים ולהסדיר התשלום בטופס משמאל, לפרטים 050-2345347

הרשמה למפגש
חיבור אל הקוסם שבתוכי

חיבור אל הקוסם שבתוכי
שער 06-06

המפגש יועבר בתקשור ישיר ע"י גלית בר-יוסף בשילוב קולות ותדרים אשר מעצימים את התהליך. המדיטציה תעביר אותנו תהליך של חניכה וחיבור לתדרים ששער זה מביא עמו (ראו פירוט בתקשור למטה):

*  תהליכי ניקוי והיטהרות מועצמים.

*  תהליך של חניכה וכיול עוצמתי למסדר מרלין.

*  תהליך לעירור הקוסם בתוכינו.

*  חיבור לכלים ויכולות מועצמות בתוכינו.


אנא הרשמו ע"י הכנסת פרטים בטופס ההרשמה למעלה

בכל שאלה ניתן לפנות 050-2345347

26/05/14

תדר האלכימיה מגיע על פני ארץ והתעוררות בני אטלנטיס

יקירים אהובים,

שמחים אנו עד מאד על שעתנו מבורכת זו אשר הגיע על פני ארץ, הזמן בו הבשילו התנאים לאפשר לתדר האלכימיה להראות עצמו ולהתחיל להוריד את מיידעיו אל מרחב ארץ. מסדר מרלין נבחר כנציגי הבריאה להביא לעולמכם את התחלותיו של תדר זה, אשר יצור את הבסיס בתוככם לאמור לבוא. אנו חיכינו עידנים רבים בכדי להחזיר מיידעים אלו על פני ארץ וההתרגשות בקרבנו רבה, על כך שהשלמתם את שלב הכנת הגופים אשר לכם ותהליך ההתעלות שבכם מאפשר כעת התמרה נוספת וחיבור לקוסם המצוי בתוך כל אחד ואחד מכם.

חשוב להבין יקרים, שאין אנו מדברים על אחיזת עיניים כפי שהדבר מתבצע בעולכם, אלא על יצירת "יש מעין" מתוך החומר באופן מוחשי ואמיתי. אמנם בכדי להגיע לרמות יצירה אלו עדיין רחוק הזמן, אולם הכשרתכם לכך החלה ויש שלבים שונים שעליכם לעבור בדרך טרם שלב מפותח זה.

אנו שייכים לקבוצת אור ראשונה אשר קיבלה את הרשות להעברת המיידעים אשר שימשו את בני אטלנטיס המבורכים. עליכם להבין יקרים, שעד כה התרבויות הקדומות שהילכו על פני ארץ והתעלו למימדים הגבוהים מכם, חיכו בשקט לאות שבו יוכלו הם להצטרף אל המערכה, לסייע לכדור ארץ וליושביו להתעלות אל עבר מימד חמישי. בני למוריה, היו החלוצים אשר החלו להכין הקרקע ולהביא אתכם לרמת תדר תואמת ברמות החיבור ללב ואל מהות החיבור לאדמה וחשוב לנו לציין כי העבודה נעשית באופן נפלא ומעורר השראה. למדנו רבות מאופן פעולתם בשטח בשנים האחרונות ואנו באים לתת חיבורים נוספים והמשכיים, כחלק משילוב הכוחות אשר משתף פעולה עבור יושבי ארץ.

איחוד כוחות אשר תרם נחווה על פני הבריאה, משתף פעולה בתוכנית בריאתית מופלאה שנרקמה במיוחד עבורכם בתקופות ברוכות אלו. לכל אחד תפקידיו ולכל אחד ההשפעות וההתמרות שבא לסייע לכם וכולם שלובים יחד כמארג נפלא ומרנין של התעלות מבורכת.

בני אטלנטיס רוצים להביא את ידיעותיהם וחיבוריהם אל האלכימיה, אל תורות הקריסטלים ותדרי הקול המבורכים, אל הטכנולוגיות המפותחות שהתקיימו בתרבות מבורכת זו ואל הסקת המסקנות והלקחים אשר התקבלו מתוך השיבושים שנוצרו כשהאגו נכנס לפעולה ביישויות ברוכות אלו.

כחלק מאותם מסקנות, נוצרו מנגנוני הגנה רבים אשר הושמו עליכם מבעוד מועד בתוך מערכי הדנ"א שלכם ומערכות המחשב שלכם, בכי למנוע שימוש לרעה או באופן בלתי הולם בכוחות ויכולות המעבר. עוברים אתם הכשרות של חיבור אל הענווה מתוך תהליכי מודעות והכנעת אותו אגו שופט ומבקר ובנוסף חיבור לתדרי האחדות והשיתוף. כל אותם תהליכים למעשה יוצרים בכם תכנות מחודש של מערכים שלמים בתוככם אשר משפיעים על מערכות התגובה והפעולה שבכם ואתם יכולים לחוות זאת כמצבים של רגיעה, שלווה וידיעת העומד לבוא.

אמנם, מערך גוף הרגש שבכם הינו עוצמתי יותר ממה שהוערך במקור והשפעותיו על הטלטלות שבכם אכן מחבל בתהליך ההתעלות ויוצר מצבי קושי וסבל. וזאת בזמן שהאנרגיה הישנה, הדפוסים והקיבעונות של עידן שלם מנסים עדיין לאחוז בכם ולהמשיך לשעבד אתכם למגבלות ולקיבעונות העולם הישן. אולם, המסה הקריטית הושגה והתהליך החל לפעול ואין דרך חזרה יקירים. אנו כאן בממלכות העליונות פועלים ללא הפסק לסייע בעדכן ולהוריד כלים וטכנולוגיות מפותחות אשר יסייעו לכם במקומות אלו וישחררו אתכם לחופשי מתודעת עידן ישן. שלב מבורך זה העומד להיכנס, הינו שלב משמעותי ועוצמתי ביותר ש"נתפר", המיוחד עבורכם ועבור המגבלות והקשיים שחווים אתם.

כוהני אלנטיס המבורכים, עומדים להתחיל להנחית אל המרחב שבכם את אותה אנרגיה עוצמתית של אלכימיה ולהכשיר את אלו המוכנים לכך להפעילה בחייהם ולסייע לרבים סביבם להקל על התהליך.

שואלים אתם כיצד יודעים אתם שמוכנים אתם?

ובכן יקרים, חשוב להבין שמי שאינו מוכן, אותם הכלים לא יפעלו עבורו, בשל אותם מערכי הגנה אשר שמנו הפעם, בכדי למנוע זילות של השימוש ביכולות קסומים אלו. למעשה כל אחד מכם, אשר חש את הקריאה בעצמותיו, אשר מרגיש את ההתרגשות בדמו ומתחבר אל מרלין ומסדרו ו אל בני אטלטיס הוא חלק מהמבורכים שנועדו להתחבר לכך. כמובן מכל אחד מכם נדרש להכין עצמם לשלב מבורך זה, ולעיתים חופש הבחירה במרחב ארץ שיבש והסית אתכם מהבחירות המדויקות, לכן אלו שעדיין לא סיימו את הכשרתם, אנו נתמוך ונאפשר להם הכשרה מואצת עם הדרכה אישית יותר, בכדי לגשר את הפער. מעין בית אחווה אשר יאפשר לכם, בזמן השינה שלכם לעבור תהליכי הכשרה והתפתחת מואצים, בכדי לגשר על הפער. כל מה שיש לעשות מבחינתכם הינו להביע כוונה עמוקה מכל ליבכם, לפני השינה להגיע להיכלי ההתמרה של אטלנטיס ומסדר מרלין לצורך התמרה. והתהליך יתבצע ברמות תת המודע שלכם ולעיתים אפילו יתאפשר לכם לזכור חלק מהחוייה כאילו הייתה היא חלום בעולמכם.

כהכנות נוספות, מומלץ לבצע תהליכים אלו:

  1.       עבודה על רמות האגו והתמרתו.
  2.       עבודה על שחרור דפוסי הקורבנות מתוככם.
  3.       עבודה על שחרור טראומות קיום מהותיות.
  4.       עבודה על נושא שחרור השליטה.

אלו הם הנושאים המרכזיים אשר תוקעים את התפתחותכם ואינם מאפשרים פריצות דרך בתהליך ההתעלות. מבחנים רבים יופיעו בדרך, שבהתאם ליכולות המשחק אשר לכם כך תוכלו לעבור אותם מתוך הקלות והפשטות. וכן יקרים, שומעים אנו את קולכם אשר מאס בהזדמנויות אלו בדרככם אשר באות לקדם אתכם בסולם ההתעלות, אולם שוכחים אתם את מקומכם. אתם בחרתם לרדת לעולם החלום, אתם נמצאים בתוך המעבדה האנושית ובחרתם להיות חלק מניסוי נפלא ועוצמתי זה. אתם בתוך המשחק!!! ואין כרגע דרך לשנות את הבחירות. כל מי שמתווכח עם נושא זה, יחווה קושי וסבל בדרכו. קבלו העובדות והשלימו עימם, ושחקו את המשחק במיטבכם. החיים הללו הם רק להרף עין ויש לכם עוד נצח לנוח. הסכימו ליהנות מהרפתקה קוסמית זו שאתם בה שחקנים ראשיים ותיהנו מהמעמד.

בני אטלנטיס היקרים, הגיעה שעתכם המבורכת, קודי התעוררות יופעלו בתוככם באותו שער מופלא של ה- 06/06/14 (6+6+1+4=17 1+7=8) אשר מייצג את אותו האינסוף, אותה השמינייה, אותו התזמון אשר הוחלט מבעוד מועד ע"י התוכנית הבריאתית. זמנכם על פני ארץ הגיע וזה הזמן להיזכר ולהתעורר!

תקופות מרגשות אלו, מרטיטות את ליבינו ואנו מתמלאים באהבה והוקרה אל יושבי ארץ המבורכים.

אנו עימכם תמיד, לאורך כל הדרך
אנו "איחוד האור" הועבר ע"י גלית בר-יוסף

נייד : 050-2345347  
קבוצת "קול הקריסטל" בפייסבוק
gali.crystli@gmail.com

18/05/14

שלב נוסף בהתעלות 
חיבור אל הקוסם שבנו וחניכה למסדר מרלין

השלום והברכה יקרים,

אנו חברי משלחת האור הבריאתית מביאים לכם בזאת את ההתכוונות למפגש מבורך אשר יתקיים בתאריך ה-06/06/14. מפגש זה עומד להביא את האור הבריאתי לרמות ארץ ולאפשר שדרוגים וכיוונינים נוספים. יודעים אנו שכבר עוברים אתם שדרוגים וכיוונים אלו כבר מספר חודשים, נקודת ציון זו תייצג שלב נוסף ומפואר בתהליך הכיול האישי בחיבור לקוסם שבכם.

מסדר מרלין המבורך, יוצא מבעד לצעיף ובא להביא את סודותיו אל אלו המוכנים והבשלים לקבלם. מסדר מרלין הינו אחד מהמסדרים הותיקים והעתיקים ביותר על פני ארץ, אגדות רבות נוצרו בצילו של מסדר זה ורובן יש בהם מן האמת. המיידעים שמסדר זה מכיל בתוכו הינם מופלאים וקסומים ובשלה השעה לאפשר ליושבי ארץ גישה לחומרים אלו ולעורר בתוכם את החיבור לקוסם שבהם.

אנו חברי המסדר נרגשים ונלהבים לקראת המפגש שבו נעביר את הנוכחים אשר יצליחו להגיע למפגש, תהליך של חניכה וכיול עוצמתי אשר יפתח בתוכם תהליך של עירור משמעותי. תהליך אשר יעורר בכל אחד מהנוכחים את החיבור ליכולותיו המועצמים, יסייע לכם להיזכר במי הייתם בתקופות בהם הייתם מחוברים אל הידע ויכולותיו.

בנוסף, יורדו מיידעים על כלים חדישים אשר הוכנו במיוחד לתקופה ברוכה זו וזמנים אלו הבשילו את העת להתחיל להעבירם הלאה.

חשוב להבין יקרים שרק אלו אשר סיימו את תהליך הכשרתם על פני ארץ, בשלבי המודעות השונים ברמה תואמת תדר למיידעים אלו יורשו להגיע למפגש וכמו כן גם הם יעברו מספר מבחנים בדרך לבדוק את נחישותם ורצונם להתקדש מחדש למסדר זה. היו נכונים להפעיל את כל החיישנים שפיתחתם לאורך שנים מבורכות אלו ולשים לב למבחנים בדרך.

אהובים יקרים, מסדר מרלין מייצג את אחד המסדרים הגבוהים ברמות הבריאה ואחד מהראשונים שניתן לו האישור להתחיל את רמות ההכשרה בדרגות גבוהות אלו. קחו הדברים ברצינות התואמת להם והפגינו אחריות ונחישות לקבל את מה שהיה שלכם וכעת הזמן לתבוע עליו את בעלותכם מחדש.

זהו תהליך חניכה עמוק, אשר יוביל כל אחד מהנוכחים תהליך אישי ותואם למקומו בחיבור למיידעים אלו. מפגש זה מגיע לאחר חג האסיף אשר לכם ואכן זהו הזמן לאסוף את שלכם מנבכי הזמן ולצעוד קדימה מצוידים בידע וכלים אלו על מנת לאסוף את החדש.

אנו עמכם לאורך כל הדרך, נרגשים ונפעמים מהמעמד
אנו שליחי מועצת התשעה
הועבר ע"י גלית בר-יוסף
 

נייד : 050-2345347 
קבוצת "קול הקריסטל" בפייסבוק
כתובת מייל: gali.crystli@gmail.com

עדויות ממפגש "החיבור לקוסם בתוכנו"

.

לגלית,

אמנם עבר רק יום אחד, אבל אני רוצה לספר, שהבוקר הרגשתי נפלא, כמי שנתגשמו כל משאלותיו.

הייתי רגועה, שבעה, נינוחה ומאושרת. בייחוד הרגשתי שאם אהיה בין אנשים, ארגיש שווה ביניהם וללא מחיצות.

שאני שווה אליהם ומוקפת באהבה.משהו שהיה חסר לי. גם אנרגיות שחסרו אצלי התמלאו.

היתה לי גם תחושה לרגע שכל הספרים והידע שבתוכם נפתחים בפני, בעצם ראיתי תמונה של ספרים פתוחים.

ותחושת מלאות והתרגשות מכך. כמה שעות לוותה אותי האהבה מהדולפינים והליווייתנים. זה הזכיר לי כמה טוב אני

מרגישה תמיד במי הים ובמשך כל היום כל הגוף וגם הנפש מרחפים. כעת נוסף לזה, בלי להיות פיסית בים גם חיוך

רחב, כנראה של דולפין. ונזכרתי שפעמים רבות נהניתי להתגלגל סביב עצמי בכעין ריקוד בתוך המים וקצת לא הבנתי

את המשמעות ועכשיו מתחבר לי שאלו תנועות של דולפין שכל כך שמח במים. ומחשבות אלו מלוות בחיוך רחב.

ועוד תחושה חזקה היא אהבה לכל יצור חי וביחוד אנושי. היה לי חוסר בתוכי באהבה זאת ועכשיו אני מרגישה שהכלי

שלי התמלא באהבה. וזה יותר מאשר מילוי אנרגטי אחר שעשיתי. לאחר שהקשבתי לשיתוף נזכרתי שגם ראיתי במדיטציה

בריכות מים מיוחדות וחשתי שלווה עמוקה.

פנינה

.

גלית בוקר טוב,

אני רוצה לשתף אותך בחויות העוצמתיות שעברתי ועדיין עוברת משבוע שעבר. אני מרגישה כמו בתוך מינהרת קסם. דברים עוברים לידי ואני צופה בהם ולא מתרגשת. אני פשוט בהלם מאיך שהחיים זורמים לי . אני נמצאת בישיבות וחושבת על משהו ופתאום משהו אומר אותו בקול. רק לשם דוגמא ישבתי בישיבות ולקוח יוצא להתיעצות עם עורך דינו , מנהל האגף שואל מה לדעתכם הוא יציע  ואני נוקבת בסכום וזה אכן קורה. הרגשתי תחושה של אחדות ושל אדם ממוקד יותר וזה ממש כיף. זה רק קומץ ממה שקרה.

מזל

.

מפגש הקוסם היה לי מאוד עוצמתי ומרגש! מרגע שהתעוררתי בבוקר, התארגנתי ונסעתי, הדופק היה גבוה והרגשתי את ההתרגשות בכל הגוף.   

לאחרונה עלה בתחושתי דימוי של כאוס, בעקבות מדיטציה אחרת של גלית שעשיתי. ניסיתי להבין מה הוא רוצה לומר לי ומדוע הגיע, אך לא הייתה לי תשובה ברורה.  זו לי פעם ראשונה שכאוס מופיע כדבר שיושב בתוכי.  במדיטציה הבנתי. ברגע השקיעה של אטלנטיס, כשעמדתי וראיתי את שקורה אז, זו הייתה התחושה שלי. כאוס, פחד, דאגה מהעומד לקרות.  יכולתי לסלוח בקלות וגם התחושה של כאוס התבהרה.
מהעץ לקחתי קריסטלים - רוזקוורץ, אמטיסט ואבן עידן חדש. המשכתי לקחת, אך בעקבות הערה של גלית, גם החזרתי את השאר, אכן, לא היה לי צורך בשאר. רוזקווארץ נכנסה לצ'קרת הלב, אמטיסט לצ'קרת הגרון והאבן האחרונה לעין השלישית. הפגישה עם מרלין הייתה מרגשת. יש לו עוצמה אדירה.
אני כל כך שמחה שהכרתי אותך גלית ושפתחת בפניי עולם קסום חדש! תודה רבה

דנה

.

שלום גלית יקרה,
המפגש אתמול היה לי מדויק ונכון עד מאוד. זמן רב אני הולכת בדרך הגבוהה והנכונה עבורי והמפגש אתמול היה מתנה גדולה עבורי ומרגישה אני שיהווה אבן דרך משמעותחת מאוד להמשך לבוא. תודה וברכה על מי שאת ועל כל מה שאת מביאה עמך עבור כולנו.

זהר

.

יקירתי

עברתי תהליך מדהים! מעורר! מרגש! מעצים! משחרר! עצוב מאוד! ניקיון פנימי! גילוי! ועוד! ועוד!!!

והנה סיכום קצת יותר מעמיק, אבל עדיין לא מצליחה להעביר במילים את התחושות ואת האנרגיות ואת המתנות:

דולפין וליוויתן יפים וענוגים נשאו אותי ואת ההדרכה שלי לעיר קסומה, לבנה ובוהקת. עיר נוצצת, בנויה מאבנים מיוחדות, טיילתי בעירי, ראיתי את מקום מושבי, ביתי, את חדר העבודה שלי בקצה המגדל, ליד הפעמון הגדול והקולי שלי, תחת חדר העבודה שכן ביתי, סיירתי בחדר השינה היפה שלי, ההדרכה הפנתה את תשומת ליבי למראות הנפלאים מבעד לחלון חדר השינה, שם ראיתי את שדה הקריסטלים המדהים, היה זה שדה בו כל אחד מאיתנו נטען בכל פעם שהיה זקוק לכך, לכל סיבה, בכל מצב, ולכל אחד היה קריסטל ייחודי משלו, שהוא השתמש בו, כי הוא היה מדוייק לכל אחד. וביחד היינו שדה אנושי אנרגטי מהלך מדהים ובוהק.

יום מותה של אטלנטיס הוא יום קשה במיוחד, הוא היום שבו נאלצתי לוותר על בני, האהוב והיקר, שלצערי הושמד יחד עם העיר האהובה שלנו, לא הצלחתי להצילו, אהבה גדולה היתה בינינו, הוא ביקש סליחה ואני סלחתי והתנצלתי שלא עשיתי מספיק להצילו, שנינו הבענו סליחה ואהבה, הוא ביקש שאסלח לעצמי ושאמשיך הלאה לבצע את המשימות החדשות שלי, בסופו של תהליך יצא מתוך העיר, בתהליך מתוקן בו שנינו עולים יד ביד השמיימה ואנו הופכים לזוג מלאכים מחוברים בנפשם, נשמות תאומות, הבטחנו זה לזו שנפגש גם בגילגול זה ונהיה יחד, אולי אנחנו כבר מכירים ואנחנו לא יודעים זאת אפילו... אבל בשלב מסוים אנחנו נדע ונבין זאת.

העיר הושמדה בגלל שחלק מאנשיה החליטו להשתמש יותר ויותר בכלים שלה, שלנו, וכתצואה מסוג של ניסוי שלא צלח, ניסוי שבבסיסו הגיע מחמדנות ומשימוש לא נקי ורע של תושבים אלה, השימוש היה מעבר ליכולת האנרגטית והוא יצר למעשה הרס טוטאלי של אטלנטיס ושל שקיעתה, הים פשט אכל אותה, היא לא סתם טבעה היא נבלעה ע"י הים.

המון המון המון עצב עלה שם, המון המון דמעות וכאב עצום ואמיתי, המון געגוע למקום הרך והמתוק היה לפני היצר הרע שהשתלט על התושבים. 

תהליך סליחה גדול וחשוב, הרבה כאב שהיה בתוכי לאורך כל השנים הללו, שנים רבות מידי שהביאו לקיצו של הסבל שסחבתי עימי. על כן תם ונשלם פרק זה בנשמתי ובניצוץ שבי.

בהמשך התהליך, בתהליך מרלין המקסים והקסום ראיתי עצמי יושבת במערך הספירלי של מרלין והוא מעל צמרת העץ שדרכו הזרים לנו את האנרגיות החדשות-ישנות שלנו באמצעות שרביטו, שרביט קסמים נפלא, שורשי העץ הזרימו את האנרגיות הקוסמיות ממרלין ישירות לכל אחד מאיתנו, כל אחד ע"פ יכולת הקבלה שלו. ראיתי עצמי יושבת ומסביבי עיגולי אנרגיה מדהימים, כמו בועות סבון קריסטליות שאפשר לשחק איתן ולהניע אותן ממקום למקום, המון קסם ואווירה טובה, תהליך אנרגטי עוצמתי ויפה. בסוף התהליך בחרתי לי 3 קריסטלים מן העץ, אחד הוטמע במרכז החזה שלי, השני הוטמע במרכז הבטן והשלישי הוטמע סמוך למפשעה.

ועוד בנוסף לכל המתנות הללו קיבלתי מתנה נוספת ומיוחדת ממרלין בכבודו ובעצמו, הוא נתן לי כדור אנרגטי, בגודל של גולה, כמו גולת משחק, כדור לבן, במרקם משי, בוהק, מפיץ אור לבן עוצמתי, פעם ראשונה שזכיתי לראות אור בעוצמה כזו, הוא ביקש שאשמור עליו היטב וקרוב לליבי, ולכן קיבלתי מההדרכה באותו המעמד שרשרת מיוחד בעלת מתקן מיוחד להכניס לתוכו את הכדור, את השרשרת ענדתי על הצוואר.

עוד כמה מתנות: הצלחתי להבין שיכולת הראייה המיוחדת שלי הוא חלק מהקסמים שלי שאני עדיין לא יודעת איך הם יעפלו בדיוק במימד הנוכחי, נגלה בהמשך, בזמן הנכון, ודבר אחרון ומתוק, בתום טקס החניכה ראיתי עצמי לבושה בשמלה סגולה יחד עם מגבעת קוסמים מותאמת באותו צבע תואם, בחזרה לכאן ועכשיו פשוט עפתי, כמו כל קוסם :-), ללא כנפיים אפילו, ויתרתי על הפעמון היפה והצעוני איתו הגעתי לאטלנטיס, אני יודעת לעוף ולהנות מהמעוף שלי (אפילו ביצעתי כמה סלטות באוויר...) 

היה נפלא גליתה

תודה תודה תודה

מבטיחה לעדכן על הקסמים והניסים שיגיעו ומגיעים

נעמה

.

שלום גלית,

עכשיו הקשבתי למדיטציה המוקלטת.

גם שמעתי את השיתופים ושמחתי על כך.

משתפת אותך עם החוויות שלי:

כבר מההתחלה, כאשר השמעת את הדולפינים והלוייתנים, התחלתי לבכות בכי מאוד עוצמתי.

התחברתי ללוייתנים שליוו את הספינה שלנו כשהיינו בהוואי, שם הרגשתי שהם מחוברים לי ללב. הם הסתובבו לידנו ומתחתינו. ממש תקשרתי אתם. הם אלה שהופיעו כאן במדיטציה.

כאשר הגעתי לאטלנטיס ראיתי צבעים ולא ראיתי צורות. חשבתי לעצמי שיש לי טראומה שעוצרת בעדי לחזור לשם. ואז את אמרת, כן זה בוודאי כואב מאוד לחלק מכם וקשה לכם לחזור לשם. 

ואז התגבר הבכי שלי.

גם אני הבנתי שאני מסתירה את העוצמה שלי בשל מה שהיה שם.

בעוד את אומרת שלפנינו היכל קריסטל אני כבר ראיתי במרכז, מוגבה מעל כולם את מרילין.

מקומי היה במרכז הספיראלה, למרות שהרגשתי שכאילו אני דוחפת עצמי למרכז, הוחזרתי למקום הזה (בדומה לשיתופים של עוד משתתפות במדיטציה).

לקחתי שלושה קריסטלים בעלי צורות שונות: האחד כמו חותמת שבתחתיתה קודקוד מלוטש, הוכנס ללבי. השני קריסטל מלוטש הוכנס למקלעת השמש. השלישי בצורת לב בצבע אדום הוכנס לגב התחתון (הפתעה...).

סלחתי לעצמי אבל התרעמתי על כך ש"הוחלט" שכך יהיה המצב ואטלנטיס תשקע. נראה לי שיש לי תלונות לבורא ול"ניסוי" שלו.

גם אני ראיתי את עץ הקריסטל הופך לעץ גשמי מאוד רחב ומוצק. 

המים, הים שבמדיטציה הופיעו לי בחלום אתמול שבו אני שוחה ומתחברת למימד גבוה יותר, כמו עולם נוסף, מתחת למים. אני מניחה את הלחי שלי על המים ומרשה לעצמי להירדם. אני מתעוררת ומגלה שהלחי שלי על הקרקע ומספרת זאת בפליאה לחבר למסע להוואי שהיה אתי בחלום. כמו כן אני רואה תלמידה שלי לשעבר מרחפת בישיבה מזרחית מעל המים. אני שואלת אותה - איך את עושה את זה? ובו זמנית עונה לעצמי וגם לה, שגם אני בעצם יודעת לעשות את זה כי אני כבר ריחפתי תוך כדי הליכה.

אני מחברת את החלום הזה ליכולות העצומות שהיו לי שם ולחיבור לממדים הגבוהים יותר.

החלום הקדים את המדיטציה

לפני כחודש השתתפתי בתרגיל של אקטיבציה באמצעות קריסטלים ושם גיליתי גלגול קדום שלי בו הלכתי על קירות... הכול מתחבר.

במשך המדיטציה כל הזמן בכיתי ואני יודעת שהבכי היה מעורב - בכי של כאב, של געגועים ושל התרגשות לחיבור מחדש.

תודה לך על התדר שאת מביאה שהוא כל כך תואם לי.

חיבוק גדול ואוהב

נורית

.

השתחרר פחד עצום מלהרגיש עוצמתית. שחרור מרגשות אשם. פחד מושרש שהעוצמה שלי תפגע במישהו. תהרוס. מרגישה שהתעוררתי...

מיכל

.

גלית ערב טוב ממש לפני מספר דקות ערכתי את מדיטציית הקוסם.

ברגע שחיברת את הדולפין אליי הבכי היה חזק. ראיתי עיר אור מדהימה.

ראיתי את המקדש המימי המדהים. והבנתי שתפקידי היה להעביר רשומות מהדולפין לקריסטלים הייתי שומרת מידע אקאשי .הייתה לי בריכה ודולפינים אגב משהו תוך כדי תהליך קרה לקול שלי הוא נפתח ותמיד אנשים אומרים לי שיש לי קול כמו של הדולפינים זה כנאה החיבור הקדום.

תבורכי אעדכן בהמשך

ורד

גלית בר-יוסף

גלית בר-יוסףמלוות תהליכי מודעות והתפתחות אישית, מפתחת שיטת "קול הקריסטל" לשינוי תודעתי, מנחת סדנאות להתפתחות ומודעות, מפגשי מדיטציה בתקשור בשילוב קול ומנחת מעגלי נשים. אני משלבת מגוון שיטות וכלים בין היתר שיטת המסע, דמיון מודרך, תטא הילנג, תקשור, ריפוי בקול וכלים אנרגטיים רבים נוספים בשילוב אנרגיית הקריסטל.

שיטת "קול הקריסטל" הינה שילוב של טכניקות שונות אשר יוצרות שינוי עמוק ומהותי במטופל. התאוריה טוענת שלכל תא בגוף האנושי יש זיכרון רגשי, המשפיע עלינו, גם שנים אחרי שהתרחש ותופעה זאת גובה מאתנו, מחיר יקר וכואב. למעשה, מאחורי כל בעיה פיזית יש מקור ריגשי שרוצה התייחסות וריפוי. כשאנו נותנים את המענה התודעתי ומרפאים את פצעי העבר, הסימפטום הפיזי יכול להשתחרר מגופינו.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.