.

לקראת חג האביב - הגיע הזמן להתחדש

"איזון קריסטלי"
ניקוי הטענה ואיזון אנרגטי של גופינו

מרגישים את העומס, הכבדות, הטלטלות
שמירה על איזון יכולה להקל עלינו

דיסק "איזון קריסטלי" 
הדרכה בדמיון מודרך לאיזון הגוף והנפש 
מאת גלית בר-יוסף

הדיסק כולל תהליך נפלא וקליל הממלא אותנו בשלווה ורוגע
ומאפשר לנו לצאת ליום העבודה ממקום מאוזן ושלו

מחיר מבצע 50 ש"ח (לקבצי אודיו)

(דיסק פיזי במשלוח הביתה + משלוח תוספת של 30 ש"ח)

ניתן לקנות כמתנה ולשלוח ישירות

הנושאים אשר הדיסק נותן להם מענה:

ניקוי, הטענה ואיזון הגוף האנרגטי.

כולל תהליך ניקוי טפילים אנרגטי.

איזון וניקוי המרכזים האנרגטיים (צ'אקרות) בשילוב קולות וצבעים.

תהליך מקוצר לשימוש יום יומי.

ניתן לבצע התהליך על ילדים לשיפור הריכוז והרוגע.

מסייע למצבי דיכאון וחרדות.

פרטים נוספים

הדיסק כולל תהליך נפלא וקליל הממלא אותנו בשלווה ורוגע ומאפשר לנו לצאת ליום העבודה ממקום מאוזן ושלו. נפלא להשמעה לילדים בנסיעה ומסייע להם בריכוז.
הדיסק כולל 12 מדיטציות המועברות בדמיון מודרך בשילוב השמעת קולות המעצימים את החוויה. תהליך האיזון מתאים להפעלה אישית על עצמי וניתן גם לעשותו על אחרים (יש צורך באישור), ניתן לבצעו גם על ילדים.

הדיסק פועל על המערך האנרגטי בגוף שלנו, הכולל: ההילה, שחרור אנרגיות שאינן תואמות לנו ומרכזי האנרגיה (הצ'אקרות).

זהו אחד הכלים העוצמתיים ביותר לצאת מדיכאון וחרדות ולשמור על עצמנו באיזון ויציבות בתקופות מטלטלות אלו. ניתן לדמיין, להרגיש או לדעת שהתהליך מתרחש – כל אחד והחוויה האישית שלו.המדיטציות כוללות תהליך המסייע בטיהור, הטענה ואיזון הגופים והמרכזים האנרגטיים (צ’קרות), וכן תהליך ניקוי מטפילים אנרגטיים.

מומלץ לבצע את האיזון באופן יום יומי - רק את התליך המקוצר (שלושת המדיטציות הראשונות - לדוגמא בבוקר לפני שקמים מהמיטה). התהליך אורך מספר דקות, ככל שרמת האיזון גבוהה יותר הוא יכול להתבצע בזמן קצר יותר.

שאלות ותשובות נפוצות

מענה על שאלות נפוצות:

האם אני צריכה לשמוע את המדיטציות כל יום?

קיים תהליך מקוצר לשימוש יום יומי ומומלץ מאד לבצעו.

כמה זמן לוקח לעשות את התהליך המקוצר?

המטרה ללמוד בעל פה את התהליך ואז הזמן הנדרש הוא כחמש דקות ביום.

אם קשה לי לדמיין האם אצליח לעשות את התהליך?

כל אחד חווה דמיון מודרך בצורה שונה. יש אנשים שרואים תמונות, יש המרגישים ויש היודעים. מספיק לדעת שהתהליך מתקיים. הדמיון שלנו זה כמו שריר שיש לאמן אותו, ככל שנתאמן יותר יהיה לנו קל יותר.

האם אפשר לעשות את התהליך על אנשים אחרים?

בהחלט ניתן ומומלץ לבצע התהליך על אנשים אחרים, אולם יש לבקש מהם רשות. מהילדים שלנו אין צורך באיזור.

דוגמא למדיטציה מתוך הדיסק

לקוחות מספרים על האיזון הקריסטלי

כוח המחשבה משפיע על הגוף

בעבר לא האמנתי שע”י כוח המחשבה ניתן להניע את הגוף, לשמחתי התבדיתי. היום כל יום שאני לא מאזנת את הגוף לקראת הצהריים אני מגיעה עייפה וחסרת מצב רוח ואז נזכרת שבבוקר מיהרתי ולא הצלחתי לאזן את עצמי. בנוסף, בתקופת המחזור כשהגוף עובר שינויים הורמונאליים גם אם אני רוצה לאזן קשה לי מאוד מצב שהדליק נורה אדומה והתחלתי להאמין שיש דברים בגו. היום אני לא מעזה לקום מהמיטה מבלי לאזן את עצמי והחיים נראים אחרת.

מיטל

תהליך מהיר ויעיל להשגת איזון

האיזון הקריסטלי הוא תהליך יעיל ומהיר להשגת איזון מיידי. בשונה משיטות דמיון מודרך אחרות. זוהי שיטה שקל לזכור בע”פ וליישם בכל עת וכן מעניקה ניקיון פנימי מעמיק וייסודי. אני אפילו אוהבת פשוט להזמין את הקריסטל להסתובב סביבי במהלך שעות היום והלילה ובכך אני מרגישה מוגנת יותר מאנרגיות הסביבה.

עדנה

כלי מעולה המעניק פרץ של אנרגיה ושמחה

האיזון הקריסטלי, הוא כלי מעולה לאיזון כללי ואשר משמש גם להענקת פרץ של אנרגיה ושמחה ומרגע שהתוודעתי אליו הוא משמש אותי מדי יום. אני יכולה להעיד שבתחילה, כאשר לא הקפדתי על האיזון היומי, יכולתי לחוש את השוני בתפקוד הכללי שלי. פשוט יצאתי מאיזון. אני ממליצה, בכל לב, לאמץ אל חייכם את הכלי הנפלא הזה.

טלי

האיזון הקריסטלי עובד גם על ילדים

אני אמא לשלושה בנים וכל בוקר אותו הקושי להעיר, להלביש, לאכול, לארגן תיק, עד שבאפיסת כוחות כמעט אנו יוצאים בזמן מהבית אחרי ריבים וצעקות. השבוע בעלי איננו והקושי היה בלתי נסבל ואז נזכרתי באיזון הקריסטלי והחלטתי לנסות. קמתי לפני הזמן ועשיתי לעצמי ולילדים איזון ולהפתעתי הרבה פעם ראשונה בהיסטוריה הם קמו לבד והתלבשו בעצמם, הבוקר עבר בנעימים והיינו מאורגנים עוד לפני הזמן, בלי כעס, בלי צעקות – מדהים ממש, לא האמנתי והמשכתי גם יום אחרי וזה עובד…. מומלץ בחום.

האיזון הקריסטלי, הוא כלי מעולה לאיזון כללי ואשר משמש גם להענקת פרץ של אנרגיה ושמחה ומרגע שהתוודעתי אליו הוא משמש אותי מדי יום. אני יכולה להעיד שבתחילה, כאשר לא הקפדתי על האיזון היומי, יכולתי לחוש את השוני בתפקוד הכללי שלי. פשוט יצאתי מאיזון. אני ממליצה, בכל לב, לאמץ אל חייכם את הכלי הנפלא הזה.

אניטה

התהליך עזר לי לצאת מדיכאון ואפילו להפסיק את הכדורים

כאשר הגעתי לטיפול, הייתי בתחילת דיכאון לאחר לידה ומרוקנת מכל טיפת אנרגיה. בטיפול הראשון גלית עשתה לי את האיזון הקריסטלי, וכמטה קסם – נשאבו ממני כל האנרגיות השליליות, ובמקומן נכנסו אנרגיות מחודשות. הדיכאון נעלם מיידית! בהמשך למדתי לעשות את האיזון בעצמי ומהר יותר. כעת הוא משמש אותי ככלי יעיל במיוחד להרגעה במצבים קשים, וככלי מאזן באופן כללי.

אילה

מחיר מבצע 50 ש"ח (לקבצי אודיו)

(דיסק פיזי במשלוח הביתה + משלוח תוספת של 20 ש"ח)

ניתן לקנות כמתנה ולשלוח ישירות

גלית בר יוסף
מפתחת שיטת "תודעת הקריסטל" שינוי תודעתי וריפוי רגשי ומייסדת קהילת האלכימאים, מומחית ליצירת תכנות תודעתי ומנחה חניכות משנות תודעה בתקשור ישיר בשילוב הפעלות קוליות כבר למעלה מ-17 שנה. מיילדת קוסמית של שליחים בתהליכי ליווי אישיים ובמסגרת סדנת סוף שבוע של "תודעת הקריסטל.
מובילה קורס הכשרה למטפלים "המסע לשליחות" – חיבור לשליחות האישית והעצמת יכולות הריפוי.
השליחות שלי לעזור לכמה שיותר שליחי אור להתחבר אל העוצמה שלהם לגלות את הייחודיות בהם ולהוציא לפועל את השליחות שלהם.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.